Voedingswaarden niet-zuivel producten

Voor wie aan de lijn denkt, is het handig om te weten hoeveel vetten, calorieën, koolhydraten en eiwitten alle lekkere snacks bevatten. En wat je er beter voor in de plaats kan nemen.
    
In onderstaande tabel staan voorbeelden:
 EenheidGram/mlKilocal.VetKoolhydr.Eiwit
Amandelbroodjeéén6026013,829,35,1
Appel1 stuk120600140
Appelstroopbroodbeleg153508,20,3
Appeltaartpunt10028011,341,43,5
Bamibaléén8523011,925,56
Banaan1 stuk1351200282
Barbecuesauseetlepel151002,70,2
Bastognekoekéén10502,27,20,5
Bier pilsflesje30013008,71,2
Biscuit (chocolade)één10502,26,40,7
Biscuitjekleine5200,53,80,4
Bitterbaléén20603,64,62,2
Blokje kaas1 stuk207915,7  0,212
Bonbonéén15652,610,30,5
Borrelnootjeshandje251408,311,84,1
Boterkoekstukje301609,616,81,5
Bouillonkop2501510,80,5
Bruine boterham met kaas Goudse 48+1 stuk5515922,78,17,1
Bruine boterham met smeerkaas 40+1 stuk5012816,26,54,2
Brunchy Milkbreakéén22953,713,62,2
Cakeplak301307,113,42,1
Cashewnotenhandje15957,73,32,9
Chipshandje10553,65,20,5
Chips lighthandje10502,66,10,6
Chocoladereep4524014,724,63
Chocolade met notenreep4526017,75,13,1
Chocoladehagelbroodbeleg15702,310,80,9
Chocolademelk magerbeker2001220,622,86,8
Chocolademelk volbeker2001805,824,87
Chocoladepastabroodbeleg15855,38,70,6
Chocoladevla magerschaaltje1501160,323,35
Chocoladevla volschaaltje1501474,222,84,5
Cocktailsaus 25% olieeetlepel15453,920,1
Curryketchupeetlepel1520050,1
Dropjeéén51503,70,2
Eierkoekéén30901,117,82,2
Engelse dropéén5200,34,10,2
Frikadeléén6517012,65,38,5
Frisdrankgroot glas22585021,60
Frisdrank lightgroot glas225000,20
Fritessaus 25% olieeetlepel15403,91,70,1
Fritessaus 35% olieeetlepel15555,41,80
Fruitkick diverse smakenéén331303,722,91,8
Gebonden groentesoepbord/kop250855,86,52
Gevulde koekéén6026011,236,73,3
Halvajambroodbeleg1520050
Hazelnootpastabroodbeleg15805,37,11,1
Heldere soep met groentebord/kop250200,5201,5
Heldere soep met vermicelli en vleesbord/kop2501205,34,513
Heldere soep met vermicellibord/kop250350,85,81,5
Helder soep met vlees/vermicelli/groentebord/kop2501004,34,811,3
Honingbroodbeleg15500120
Jambroodbeleg1535090
Japanse mixhandje5201,615,22,7
Jeneverglaasje3570000
Jus gem vet van botersauslepel251005,500
Kaaswafeléén5251,820,6
Kanoéén451908,427,52,5
Karnemelkbeker200480,85,45,1
Kauwgoméén51503,50
Kauwgom suikervrijéén25000
Kerriesaussuaslepel25706,43,10,1
Ketchup (tomaten)eetlepel151503,70,1
Koffiebroodjeéén752506,841,35,3
Kroketéén651508,8117
Kruimelvlaaiéén1102307,636,74
Kwark halfvolschaaltje1501506,94,817,3
Kwark magerschaaltje150920,95,915,2
Kwarktaartpunt11526012,831,35,6
Lollyéén1555014,30
M & M's met pinda'szakje5026013,128,75,1
Maaltijdsoep (blik)bord/kop2501607,5157,5
Mayonaiseeetlepel1511012,10,30,2
Melk halfvolbeker200963,29,67,2
Melk magerbeker200760,210,48,2
Melk volbeker2001266,89,07
Milky Wayéén301304,951,1
Mineraalwatergroot glas2250000
Nasibaléén8526014,526,45,1
Noten gemengdhandje2516013,33,45,9
Nutséén50250621,61,8
Olieboléén501203,220,23,4
Ontbijtkoekplak20550,212,10,7
Patatzakje16551025,463,27,4
Pepermuntjeéén21002
Pindakaas broodbeleg 15 95 8,21,8 3,7 
Pinda'shandje2013010,51,65,6
Pistachenootjes gepeldhandje10604,82,52,1
Popcorn gepofthandje10400,47,21,3
Rode wijnglas15010504,50
Satésaussauslepel256545,61,9
Saucijzenbroodjeéén702701723,27,1
Slagroomtaartpunt9027016,525,84,3
Slasaus 25% olieeetlepel15403,81,40,1
Spekkieéén62004,90,4
Stroopwafeléén301304,8201,1
Studentenhaverhandje251208,38,82,8
Tomatensaus kant-en-klaarsauslepel25250,83,40,7
Tompoeséén8524011,8313,2
Vanillevla magerschaaltje1501010,219,55,3
Vanillevla volschaaltje1501414,221,64,2
Vanilleyoghurtschaaltje1501112,117,94,8
Vruchtenhagelbroodbeleg1560014,70
Vruchtenlimonadegroot glas22590022,10
Vruchtensapglas15065083,60,5
Vruchtenvlaaipunt851905,731,83,1
Walnotenhandje251801723,8
Winegumséén51002,50,1
Witte wijnglas150123000
Worstenbroodjeéén752908,916,425,7
Yoghurt halfvolschaaltje150742,36,36,8
Yoghurt magerschaaltje150500,25,96,2
Yoghurt volschaaltje150894,56,55,7
Yoghurtdrinkbeker200128026,05,4
Zoetzure saussauslepel25100,11,80,1
Zoute stokjestien10350,56,71,1
Zuurtjeéén52004,80